Катастрофа на магистрала „Тракия“ затрудняваше движението

0

В ъзстановено е движението при 167-ия на автомагистрала „Тракия“ в посока Бургас, съобщиха от Агенцията „Пътна инфраструктура“, предаде БТА.

По-рано днес в този район на пътя стана катастрофа, 

след като две коли се удариха на магистралата, информираха по-рано от МВР.

При пътния инцидент няма пострадали.

Заради инцидента трафикът временно се осъществяваше в една лента.

Източник: vesti.bg