В ъзстановено е движението при 167-ия на автомагистрала „Тракия“ в посока Бургас, съобщиха от Агенцията „Пътна инфраструктура“, предаде БТА.
По-рано днес в този район на пътя стана катастрофа,
след като две коли се удариха на магистралата, информираха по-рано от МВР.
При пътния инцидент няма пострадали.
Заради инцидента трафикът временно се осъществяваше в една лента.
Източник: vesti.bg