Електрически стълб падна върху ресторант в центъра на София

Електрически стълб падна върху ресторант в центъра на София.

Инцидентът е станал в следобедните часове на ул. „Георги Раковски“. Няма пострадали.

Екипите, изпратени да отстранят съоръжението и да обезопасят мястото обясниха, че вероятната причина е корозия в основата и падането не е свързано с метеорологичните условия.

Стълбът беше вдигнат малко след 17 часа.

Източник: bntnews.bg