Електрически стълб падна върху ресторант в центъра на София.
Инцидентът е станал в следобедните часове на ул. „Георги Раковски“. Няма пострадали.
Екипите, изпратени да отстранят съоръжението и да обезопасят мястото обясниха, че вероятната причина е корозия в основата и падането не е свързано с метеорологичните условия.
Стълбът беше вдигнат малко след 17 часа.
Източник: bntnews.bg