Три златни медала за българската художествена гимнастика на Световната купа в София

Три златни медала за българската художествена гимнастика на Световната купа в София.

Отличията завоюваха Стилияна Николова за съчетанията с топка и обръч. Злато и за ансамбъла ни за играта с ленти. Още един медал – за Ева Брезалиева, която взе бронз на бухалки.

Източник: bntnews.bg