Три златни медала за българската художествена гимнастика на Световната купа в София.
Отличията завоюваха Стилияна Николова за съчетанията с топка и обръч. Злато и за ансамбъла ни за играта с ленти. Още един медал – за Ева Брезалиева, която взе бронз на бухалки.
Източник: bntnews.bg