Джулия от „Диви и красиви“ проговори за раздялата с Ники

Победителката Джулия от последния сезон на „Диви и красиви“ най-после сподели за отношенията си с Николай Георгиев, пише България Днес.

След като напускат формата като първенци, двамата имат бурна деветмесечна връзка и дори заживяват заедно. За съжаление обаче нещата между тях не потръгват и решават да се разделят.

„Оттогава не сме се виждали. Не поддържаме никакъв контакт. Всеки е продължил по пътя си“, признава Джули.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *