Журналистът Драго Симеонов се е разделил с жена си София Маринкова. Това разкриха сензационно близки до Драгомир, който дълги години обожаваше актрисата, мечтаеше да остарее с нея и дори не поглеждаше друга жена. Оказа се обаче, че днес именно той е инициатор на раздялата им. Не се знае дали е категорично, или двамата ще се съберат отново, но на него му писнало.
Откакто се навря в ефира на БНТ като водеща на Спорт Тото, Маринкова се промени тотално. Тя не спира да пуска разголени снимки в мрежата и да предизвиква мъжете с фриволно и дори вулгарно поведение. Ту ще се разчекне в леглото, ту ще ближе сладолед, все едно е мъжки… ту нещо друго.

Самите зрители са категорични, че София е олекнала адски много и в нея не е останало нищо от предишната умна и чаровна красавица. Манията за слава, лайкове и последователи явно я е завладяла, а кой знае – като я гледаме такава разпищолена, сигурно има мераци да си намери и богат мъж. Такъв, какъвто Драгомир със сигурност не е.

„Драго опита много пъти. Говори с нея, споделяше й как се чувства, в безсилието си дори викаше, но уви – това е една съвсем друга София, която той не познава. Разделени са от около два месеца и да, гадно му е, защото я обича, но няма как да търпи поведението й на шантонерка. А тя дано се вразуми, защото едва ли ще намери друг мъж, който да я обича като Драго. Ще я използват и ще я изритат, но… ум патки пасе“, коментират източниците.

Източник: Crimesbg.com
Kliuki.bg