Големи трусове наесен в „На кафе“!Остава ли Гала водеща или мястото й изстива

Вече седмица Гала не води „На кафе“ и спекулациите не спират

От години се върти слуха, че несменяемата водеща на предаването по Нова телевизия, накрая все пак ще бъде сменена. Оказва се, че и този път злобарите не познаха. Просто Гала традиционно излиза по-рано в полагаемата й се отпуска от останалите в екипа.

 А настоящото й отсъствие не е тревожен сигнал за нейното отстраняване от ефир. В последните месеци се заговори упорито, че стола на блондинката се клати и на нейното място шефовете на медията вече са й намерили заместничка.

И това е Венета Райкова, която ще „взриви“ ефира с провокации и ще засили рейтинга на предаването.

Само че информацията се оказа ялова. Гала има железен договор с шефовете на медията, на базата на който тя ще води „На кафе“ и следващата година.Едва след изтичането на контракта ръководството на медията ще прецени дали ще остави за водеща плевенчанката или ще търси „ново лице“.

Не такова е положението обаче с панелистите. Договорите им не гарантират тяхното оставяне и е повече от сигурно, че до Гала няма да останат същите лица след лятната отпуска.

Сигурното е, че Кристина Патрашкова, Юлиян Константинов, Дарин Ангелов и Георги Блажев няма да седнат отново на обичайните си места пред камерите през септември.Там се очакват големи трусове, коментират източници.

Източник: Crimesbg.com

 

 

Kliuki.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *