Четири американски самолета – цистерни вече са напуснали летище „Васил Левски“ в София, а до понеделник поетапно ще отлетят всички, предаде БНР, като цитира Министерството на отбраната. Операцията е логична, защото военните действия в Ирна на практика приключиха. В сряда премиерът Румен Радев съобщи, че американските самолети ще напуснат столичното летище до края на юни. […]
Материалът Войната в Иран приключи: Четири от американските самолети са напуснали софийското летище е публикуван за пръв път на МИГNews – Новините без цензура.
Mignews.info