Валя Балканска: Пенсията ми е 340 евро! Като няма ще се мре и това е!

От 1 юли пенсиите скачат със 7,8 процента по швейцарското правило. Това минимално увеличение вече е „изядено“ от галопиращата инфлация. 

Ето какво споделя Валя Балканска: „Аз съм с много „високата“ пенсия от 340 евро, но и да се оплаквам, няма кой да ме чуе. Днес, ако имаш, за утре се надяваш. Като си платя тока, водата и телефоните, няма нужда да ви обяснявам с какво карам месеца.“

Гласът на Валя Балканска достигна и Космоса с песента „Излел е Делю хайдутин“, която е включена в златната плоча на американските космически апарати „Вояджър 1“ и „Вояджър 2“, пише Ретро. 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *