Единственото родилно отделение в Севлиево спира работа

От днес единственото родилно отделение в Севлиево спира работа.

Причината – липсата на лекари. Ръководството на болницата се надява скоро да бъдат намерени специалисти и дейността на отделението да скоро да бъде възобновена.

„Родилното отделение преустановява временно дейността си и това сме информирали РЗИ поради кадрови дефицит. Единият лекар се разболя, а другият напусна и остана само един, който е изправен пред невъзможност да поддържа график“, заяви д-р Цеков.

Вижте повече в прякото включване на Мирела Дончева

Източник: bntnews.bg