Мария Бакалова беше забелязана с мистериозен мъж, по време на тенис среща в Пловдив, където тя изгледа мача от специална ВИП трибуна. На мястото Мария беше с майка си, с шоколадовия си пудел и… с непознат на широката общественост мъж, за когото обаче още не е загатнала нищо.
Последователите й не спират да задават въпроси и да се чудят това ли е новото й гадже, защото след края на връзката си с Валери Григоров, тя не е имала друга. Или поне не е признавала публично за такава.

Помним, че Бакалова и Григоров бяха много влюбени и отношенията им постоянно излизаха на светло в медиите. Краят на връзката им обаче дойде преди няколко години, а след него актрисата не е показвала чувства към друг. Това накара мнозина да предполагат, че още не е забравила Григоров и страда за раздялата им.
Като поредно доказателство се спряга и факта, че Мария се върна у нас страшно отслабнала, ребрата й направо се броят, а телцето й аха да се счупи от крехкост. „Тя никога не е била пълна, но никога не е била и толкова „рахитична“. Дано не развие някое хранително разстройство“, не крият тревогата си феновете й.
Тепърва ще разберем кой е новият мачо, с когото сладураната се появи на тенис кортовете под тепетата и дали връзката им е нещо повече от чисто приятелска…
Източник: Crimesbg.com
Kliuki.bg