Първи сняг зарадва жителите на Ню Йорк

Първият сняг вече зарадва жителите на Ню Йорк.

Хората използваха почивния ден, за да се порадват на снега и зимното слънце. Eдни просто се разходиха или потичаха по заснежените алеи на „Сентръл парк“.

Други си устроиха бой със снежни топки или се снимаха със серия от мини снежни човеци.

А за децата това беше първа възможност да изкарат шейните.

Източник: bntnews.bg