Остава тежко състоянието на 8-годишното момче, пострадало при катастрофа край Враца

Нощта е преминала спокойно за 8-годишното момче, което снощи беше транспортирано по спешност от гр. Враца след тежко ПТП. Това съобщиха от „Пирогов“.

Пациентът е настанен Детската реанимация на университетската болница в тежко, но стабилизирано състояние. Остава в уникалната за България клиника, където 24/ е под реанимационно лечение и активно наблюдение.

Детето пострада в катастрофа в Мездра в четвъртък вечерта. Автомобилът, който го е ударил, е бил управляван от 82-годишен мъж.

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Намерете ни в Google News

Източник: bntnews.bg