МОН публикува четвъртото класиране за прием в гимназии след седми клас

Министерството на образованието и науката публикува резултатите от четвъртото класиране за прием в гимназии след седми клас. Това съобщиха от образователното ведомство на своята Фейсбук страница.

Проверката става в системата на МОН с входящ номер и идентификационен код.

Записването на класираните ученици ще бъде на 8 и 9 август.

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Намерете ни в Google News

Източник: bntnews.bg