Киберполицаите на ГДБОП задържаха изпращачи на фишинг съобщения от името на МВР, институции и куриерски компании, съобщи МВР. Целта на фишинг съобщенията е източване на лични данни и банкови сметки на граждани. Специализираната операция на киберполицаите е проведена на 8 и 9 май 2026 г. след получените множество жалби и сигнали от измамени потребители на мобилни […]
Материалът ГДБОП арестува фишинг измамници, изпращали съобщения за глоби от МВР (видео, снимки) е публикуван за пръв път на МИГNews – Новините без цензура.
Mignews.info