Супермоделът Бела Хадид се завърна на модния подиум

Супермоделът Бела Хадид се завърна на модния подиум, дефилирайки за Сен Лоран.

Модната къща представи новата си колекция за следващия сезон есен/зима в последния ден от Парижката седмица на модата.

Бела Хадид беше облечена в прозрачна синя дантелена рокля в съчетание със златна огърлица и черни обувки.

Кройките от новата колекция се отличават с подчертано заострени рамене, без излишни детайли.

Сестрата на Бела Хадид – Джиджи, също участва по-рано в Парижката седмица на модата.

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Намерете ни в Google News

Източник: bntnews.bg