Нанси Карабойчева очаква мъжа си като топла баница

След цяла седмица раздяла една от най-красивите двойки в българския шоубизнес отново е заедно. Миската Нанси Карабойчева с нетърпение очаква своя любим Добромир Димитров, който се прибира след дълга седмица от чужбина, пише България Днес.

С типичното си чувство за хумор и женски чар. Нанси публикува забавна мисъл в социалката: „Как очаквам Добромир. След цяла седмица сами – като топла баница на Канарските острови.”

Любов, смях и аромат на баница – така изглежда уикендът на двамата. А почитателите им не спират да им завиждат благородно.